head man

Výzdoba plesů

Krásná výzdoba za nízké ceny. Nechte si balónkovou výzdobu udělat od profíků. K výzdobě dostanete navíc fotokoutek na ples ZDARMA.

Maturitní ples je jednou za život a každý na něj chce vzpomínat v tom nejlepším. S námi na váš ples nezapomenete už jenom díky krásné výzdobě. Jsme největší agenturou v ČR zabývající se výzdobou maturitních plesů.

Balónková výzdoba

Zaměřujeme se především na balónkovou výzdobu plesů, ale postaráme se vám rádi také o výzdobu stolů. Výzdobu se vždy snažíme ladit do tématu plesu.

Ptáte se, co všechno umíme? Téměř cokoli! :) Tvoříme balónkové brány, girlandy, květiny, zvířátka z balónků, balónové sloupy, postavy z balónků a mnoho dalšího. Vytváříme také balónkové bomby či oblíbené obří héliové balónky (průměr 80 cm) vznášející se nad sálem - jsou vhodné po půlnočním překvapení - lidé si s obřími balónky pinkají, ty se pomalu snášejí dolů, což má krásný efekt, zvláště když se nad sálem vznáší obřích héliových balónků více.
   

Cena výzdoby

Cena výzdoby záleží na vás - sami si řekněte, kolik chcete do výzdoby plesu investovat, my vám podle toho sestavíme návrh výzdoby. Studenti investují do výzdoby většinou v rozmezí 6 - 16 tisíc. Nejčastěji se částka, kterou studenti chtějí utratit za výzdobu plesu, pohybuje kolem 9 tisíc.

Napište nám vaší představu o výzdobě plesu nebo jen částku, kterou byste byli ochotni uvolnit na výzdobu, my vám zašleme nezávaznou nabídku výzdoby.

      

Objednejte si službu Výzdoba plesů

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info