Anet Antošová - Twerk & Dancehall Show

Anet je profesionální tanečnice, lektorka, choreografka, zakladatelka brandu Twerk by Anet. Je známá jako Královna českého Twerku, neboť byla první, kdo tento druh tance začal v Česku vyučovat a propagovat. Specializuje se však také na jamajský Dancehall, Street Jazz aj. 

Je vyhledávanou tanečnicí muzikálových, filmových a divadelních produkcí, stejně tak televizních show a koncertních turné.

Spolupracuje s populárními českými i zahraničními umělci viz Evropské tour americké superstar Kanye Westa či koncertní šňůra božského Karla Gotta.

Spolupracuje se značkami: Reebok, Siluet Yoga Wear, Lenovo, M.A.C., Redbull aj. Založila brand Twerk by Anet, jež si svou oblibu získal i ve světě.

Tato skvělá tanečnice předvede světovou show dělanou na míru přímo pro váš ples! Anet vystoupení se stala populární a žádaná po celém světě a to především pro svou originalitu, ve které se snoubí africké kořeny twerku a booty shaku s divokou ženskostí v energických choreografiích zahrnujících prvky mnoha tanečních stylů od jamajského dancehallu, až po street jazz, jež jsou v Anet provedení opravdovým zážitkem. Anet si libuje v interakci s publikem formou miniworkshopů apod., na čemž je závislá i délka vystoupení, jež se pohybuje mezi 5-15 min.

Cena: dohodou - pro bližší kalkulaci vyplňte poptávkový formulář níže.

  

Objednejte si službu Anet Antošová - Twerk & Dancehall Show

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info