Doprovodná vystoupení

Program maturitního plesu je vhodné zpestřit zábavným či jiným vystoupením, které na krátkou dobu zabaví návštěvníky plesu. Může se jednat o vystoupení jednotlivce nebo celé skupiny, důležité je, aby představení zabavilo, ohromilo nebo zaujalo většinu hostů napříč věkovými kategoriemi. Těchto představení v průběhu večera může být několik, avšak více než tři vystoupení nedoporučujeme.

Lucie Šimková - Pole dance Show

Strhující pole dance show dokáže pořádně rozproudit zábavu i na vašem maturitním plese. Vystoupení na tyči předvede mistryně v ČR v Pole dance Lucie Šimková.

více

Fireshow JBC

Profesionální umělecká žonglérská skupina pro zpestření Vaší akce a to FIRESHOW, LIGHT show a UV show.

více

SaxoKid

Jedinečná show světového rozsahu provedená jedním z nejznámějších českých saxofonistů Vojtěchem Sedlákem.

více

Bflies - BikeTrial a Parkour SHOW

Zcela nová BikeTrial a Parkour SHOW, v které se představí přeborník ČR Josef Bigi Bigas za řidítky speciálního biketrialového kola a předvede dechberoucí skoky na překážkách ve výšce více než 2m. Součástí BikeTrial show je i sport Parkour v podání Jakuba Hlinky.

více

Flair show - Michal Novák

Flair show neboli barmanský free style vám na vaši akci nabízí profesionální barman Michal Novák.

více

MAGIC Soukup - profesionální kouzelnická show

Přední český iluzionista MAGIC Soukup, který je držitelem několika cen z mezinárodních soutěží, vám předvede nezapomenutelnou show, při které se budou bavit všichni hosté vašeho plesu. Kouzelník MAGIC Soukup pro vaši třídu může připravit 5 - 15 min. kouzelnickou show, ve které diváci uvidí to nejlepší ze světa kouzel a iluzí.

více

Michaela Heligarová- vzdušná akrobacie

Vystoupení vzdušné akrobacie na závěsném kruhu je adrenalinové vystoupení, které pobaví vás i vaše hosty. Doba vystoupení je 2-4 minuty dle přání klienta. V nabídce sólo i double vystoupení.

více

Barmanská show - Tomáš Vančura

Tomáš přijede na váš ples jednu z nejlepších barmanských v ČR. Užijte si nezapomenutelný zážitek v podobě barmanské show a koktejlů.

více

Freestyle fotbalová show - Football without limits

Freestyle fotbalová show vnese tu pravou energii do vašeho plesu. Můžete si vybrat vystoupení jednotlivce, dvojice nebo i trojice.

více

Biketrial show - Tomáš Žoržo Eibl

Biketrial show v podání mistra Tomáše Žoržo Eibla. Žoržo je jeden z předních českých trialových jezdců a svým uměním zaujme kdekoho, celé show přidává na obrátkách jeho skvělé moderovací schopnosti.

více

Freestyle fotbal - Petr Karásek

Triky s fotbalovým míčem nepatří jenom na zelené trávníky, ale v kombinaci dech beroucích triků, kombinací, choreografie do hudby i třeba v obleku zvoleném na dané téma plesu se hodí i na maturitní ples.

více

Trialriders

Trialriders je uskupení 2 jezdců na Biketrialovém kole a jednoho jezdce na jednokolce. Tvoří kompaktní tým a nabízí zcela ojedinělou show v České republice.

více

The F.A.C.T

Taneční skupina The F.A.C.T. vznikla v září roku 2008 a věnuje se především stylům Street Dancu: Hip - hop, House, Poppin, Lockin, Wackin a další.

více

Freestyle footbag - Jindra Smola

Freestyle footbag je skutečně fenomenální sportovní disciplína, která je skvělou alternativou zábavy na maturitní ples. Hakysák triky v podání profesionálního hráče a mistra světa ve freestyle footbagu Jindry Smoly jsou nezapomenutelnou show, při které diváci nevychází z úžasu.

více

Aiwa! tribe

Skupina Aiwa! tribe se věnuje orientálnímu tanci, především improvizačnímu stylu American Tribal Style, ale v jejich repertoáru je i orientální flamenco, fusion (fúze orientálního tance a moderních tanečních stylů) a tance s rekvizitami (poi, oheň, křídla, šavle, hedvábné vějíře,...).

více

Anet Antošová - Twerk & Dancehall Show

Anet je profesionální tanečnice, lektorka, choreografka, zakladatelka brandu Twerk by Anet. Je známá jako Královna českého Twerku, neboť byla první, kdo tento druh tance začal v Česku vyučovat a propagovat.

více

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info