Trialriders

Trialriders je uskupení 2 jezdců na Biketrialovém kole a jednoho jezdce na jednokolce. Tvoříme kompaktní tým a nabízíme zcela ojedinělou show v České republice. Posbírali jsme již mnoho titulů od Mistrů republiky až po MISTRY SVĚTA, jsme držitelé nejrůznějších rekordů a kolo/jednokolka je pro nás drogou - propadli jsme našemu koníčku na 100% s diagnózou nevyléčitelní.

Předvedeme Vám triky nejen na kole, ale i na jednokolce a věřte, že Vaši diváci nezůstanou rozhodně ledově klidní. Zejména v částech naší show, kdy je přímo vtáhneme do víru naší akce a stanou se nedílnou součástí našeho představení. Navíc Vašek Kolář Vám předvede sérii triků, které předvádí v České republice pouze on a zjistíte tak velmi jednoduše, proč je v současné době nejlepším jezdcem v České republice.

Celou akci Vám sami okomentujeme a nedílnou součástí jsou i naše překážky, které k Vám přivezeme - nemusíte se tak o nic starat. Těšíme se na Vás.

Doprava: 5 Kč / km (z Brna)

Varianty Cena
Vystoupení Trialriders 6 000 Kč

Objednejte si službu Trialriders

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info