FANTASY music

FANTASY music - LIVE SHOW BAND - to je živá hudba na Váš maturitní ples. Jsme skupina profesionálů s mnohaletými zkušenostmi z domova i zahraničí. Naším velmi širokým repertoárem, čítajícím cca 800 skladeb všech žánrů, uspokojíme opravdu každého. Obsahuje spoustu tanečních melodií všech známých druhů společenských tanců - polka, valčík, walz, tango, foxtrot, slowfox, cha cha, jive, rhumba, mambo, salsa, samba, rock´n´roll, twist a další. Tyto společenské tance mixujeme s nejznámějšími domácími i zahraničními popovými, folkovými a rockovými hity tak, aby atmosféra byla skvělá a všichni se dobře bavili.

Při vystoupení FANTASY music zažijete noblesu, spoustu dobré zábavy i velkou estrádní show s imitací našich a zahraničních zpěváků s převleky tak, že na Váš maturitní ples budete ještě dlouho vzpomínat.

Kromě živé hudby na přání maturantů zajistíme vlastními silami diskotéku. Kombinací naší živé hudby a naší diskotéky se tak z Vašeho maturitního plesu stane neopakovatelný zážitek.

Zajistíme doprovodný program, zapůjčíme naši profesionální aparaturu pro potřeby přehrávání hudby na nástupy, předtančení apod.

Samozřejmostí je absolutní spolehlivost, vlastní ozvučení a osvětlení, vlastní doprava a příznivá cena.
 
FANTASY music - LIVE SHOW BAND nabízí vystoupení v několika variantách (do 6 hodin produkce):
1) TRIO FANTASY music - složení 2+1 (jeden hudebník a dvě zpěvačky/hudebnice nebo dva hudebníci a jedna zpěvačka, všichni tři zpívají), nástrojové obsazení klávesy, kytara, saxofon, dechové nástroje, foukací harmonika.
2) KVARTET FANTASY MUSIC - složení 3+1 nebo 2+2 (dva hudebníci a dvě zpěvačky/hudebnice, všichni zpívají), nástrojové obsazení klávesy, kytara, saxofon, basová kytara, dechové nástroje, foukací harmonika.
3) KVINTET FANTASY MUSIC - složení 4+1 , 2+3 nebo 3+2 (čtyři hudebníci a jedna zpěvačka/hudebnice nebo tři hudebníci a dvě zpěvačky nebo dva hudebníci a tři zpěvačky/hudebnice, všichni zpívají), nástrojové obsazení klávesy, kytara, basová kytara, saxofon, foukací harmonika, flétna.

Působíme celoročně, po celé ČR i v zahraničí (Německo, Rakousko, Polsko)

Doprava: 8,50 Kč / km z Rychnova nad Kněžnou

Varianty Cena
TRIO FANTASY music 16 000 Kč
KVARTET FANTASY music 19 000 Kč
KVINTET FANTASY music 22 000 Kč

Objednejte si službu FANTASY music

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info