Výzdoba plesu

Krásná výzdoba za nízké ceny. Nechte si balónkovou výzdobu udělat od profíků. K výzdobě dostanete navíc fotokoutek na ples ZDARMA.

Maturitní ples je jednou za život a každý na něj chce vzpomínat v tom nejlepším. S námi na váš ples nezapomenete už jenom díky krásné výzdobě. Jsme největší agenturou v ČR zabývající se výzdobou maturitních plesů.

Balónková výzdoba

Zaměřujeme se především na balónkovou výzdobu plesů, ale umíme i jiné druhy výzdoby. Rádi se vám postaráme také o výzdobu stolů. Výzdobu se vždy snažíme ladit do tématu plesu. A ptáte se, co všechno umíme? Téměř cokoli! :) Tvoříme balónkové brány, girlandy, květiny, zvířátka z balónků, balónové sloupy, postavy z balónků a mnoho mnoho dalšího.

    

Cena výzdoby

Cena výzdoby záleží na vás - sami si řekněte, kolik chcete do výzdoby plesu investovat, my vám podle toho sestavíme návrh výzdoby. Studenti investují do výzdoby většinou v rozmezí 10 - 25 tisíc. Nejčastěji se částka, kterou studenti chtějí utratit za výzdobu plesu, pohybuje kolem 15 tisíc. Výzdoba se podílí na tvorbě atmosféry plesu a provází hosty celým večerem, proto se vyplatí do ní investovat.

Níže nám napište představu o výzdobě vašeho plesu nebo jen částku, kterou byste byli ochotni na výzdobu uvolnit, my vám zašleme nezávaznou nabídku výzdoby.

    

    

Objednejte si službu Výzdoba plesu

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info