Fotokoutek

Fotokoutek na maturák zdarma? Jedině od PROmaturáku - odnes si z plesu boží fotku i ty!

Nabízíme oblíbený fotokoutek na maturitní ples zdarma. Na váš ples přivezeme mobilní ateliér, ve kterém se budete moci nechat vyfotit od našeho fotografa vy i návštěvníci plesu. Fotografie vám vytiskneme na místě okamžitě a to za pár kaček.
 

Rekvizity ve fotokoutku

K focení v našem fotokoutku budete moci využít velké množství populárních rekvizit, mezi které patří velké množství bublin se zábavnými texty, různé rekvizity na špejlích, masky, čepice a mnoho dalšího.
 

Pozadí ve fotokoutku

Na výběr máte hned několik barevných pozadí fotostánku (černé, bílé, zelené a šedé). Pozadí fotokoutku vám můžeme na přání "vymazlit" - např. balónky, balónkovou dekorací atd.

Nemáte zájem o čistě bílé, šedé, černé či zelené pozadí? Máme pro vás novinku v podobě klíčovaného pozadí - vytvoříme vám pozadí na míru (např. do tématu plesu) a na plese ve zlomku vteřiny změníme pozadí fotografií - vytiskneme vám tak rovnou fotku s parádním pozadím.

 

Doprava fotokoutku

Služba fotokoutku je zdarma, platí se pouze doprava. Doprava však může být také zdarma, v případě, že si od nás společně s fotokoutkem objednáte i výzdobu plesu v určité hodnotě. Pro výpočet ceny dopravy prosím vyplňte formulář níže, rádi vám ji nezávazně spočítáme.

Máme k dispozici více týmů s plně vybavenými mobilními ateliéry, i přesto se nám termíny plní velmi rychle. Proto neváhejte dlouho, ať nepřijdete o svůj fotokoutek zdarma!

  

Objednejte si službu Fotokoutek

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info