Maturitní tablo

Chcete mít "vymazlený" maturitní tablo? Svěřte ho do našich rukou.

Fotografie z maturitních tabel mnohdy zdobí facebookové profily maturantů řadu měsíců či dokonce let. Pokud se také chcete chlubit peckovou fotkou, která se pravděpodobně stane vaší budoucí "profilovkou", potom na focení svého maturitního tabla zvolte profíky.

Jak probíhá focení tabla s naším týmem? Náš profesionální fotograf přiveze mobilní ateliér až k vám do školy (či na jiné místo) a promění vaší třídu na fotografický ateliér. Od toho momentu se z vás stanou modelky a modelové.

Nafocené fotografie následně graficky upravíme k dokonalosti a vytisklé je do týdne od focení předáme osobně nebo zašleme až do vašich rukou.

 

Služby kosmetičky

Můžeme vám nabídnout rovněž služeb naší kosmetičky, která vás dokonale připraví na focení. Kosmetička nedělá pouze klasické líčení (pro slečny), ale také fantazijní líčení od A(vatara) až po Z(ombie) pro holky i kluky. :) Fantazijní líčení ve většině případů koresponduje s výběrem tématu plesu - např. máte-li téma "Vojandy" - naše kosmetička se postará o vaše maskování.

Zhotovení celého tabla

Nemáte zájem pouze o vytištěné fotografie, ale o vytvoření grafického návrhu celého tabla, vytištění na fotoplátno a předání již zhotoveného tabla? Pro nás žádný problém! Po grafické úpravě fotografií připravíme grafický návrh celého tabla, na které bude možné vepsat jména či přezdívky studentů, motto třídy či cokoli dalšího dle vašeho přání. Po odsouhlasení vzhledu tabla jej vytiskneme na velké fotoplátno, které vám následně předáme.

Ceník

Varianta 1 (fotograf, úprava fotografií, předání vytisklých fotografií) - od 150 Kč / maturant
Varianta 2
(fotograf, vyrobení kreativního tabla a jeho předání) - od 300 Kč / maturant
Cena za služby kosmetičky je individuální dle počtu maturantů a náročnosti líčení (cena od 100 Kč / maturant(ka)).
Doprava není zahrnuta v ceně. Cenu dopravy vám rádi vypočítáme na základě níže uvedeného formuláře.

Máte zájem o bližší kalkulaci? Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište nám představu o vašem maturitním tablu. Co nejdříve vám zašleme nezávaznou kalkulaci.

Objednejte si službu Maturitní tablo

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info