Kapely

Hudba k maturitnímu plesu neodmyslitelně patří. Nejčastější volbou maturantů je právě kapela, která provází hosty plesu po celý večer a stará se o zábavu v jeho průběhu. Kapela na maturák by měla mít minimálně 4 členy a nejlépe by s sebou měla přivést i vlastní ozvučení (reproduktory). V repertoáru kapely by se měly objevovat písničky pro všechny věkové kategorie, aby muzika bavila jak mladé, tak i starší hosty.

MD company

Kapela je složená z profesionálních muzikantů zaměřených na hudbu všech stylů (převážně však pop, rock, dance, jazz), naším cílem je ale hrát moderně a energicky, abysme nebavili jenom tvoje rodiče a prarodiče, ale především tebe!

více

YAMABAND

Repertoár "To nejlepší z pop-music" pro váš maturitní ples přináší na taneční parket českobudějovický YAMABAND.

více

MELODIKUM

Hudební skupina z jižních Čech, která svým vystoupením ráda zpestří Váš maturitní ples. Jejich repertoár obsahuje řadu známých melodií, ať už se jedná o novinky či zlaté hity, domácí i světové skladby mnoha žánrů. To vše v kvalitním živém podání šestičlenné kapely s mnohaletými zkušenostmi.

více

Good Times big band

Good Times big band je mladá kapela z jižních Čech, která díky svým skvělým hudebníkům a charismatickým zpěvákům vytvoří na každé akci jedinečnou atmosféru.

více

Metroklub Big Band

Pokud vám záleží na kvalitě hudby, dáváte přednost 100% živé produkci a chcete ples na úrovni, je pro vás Metroklub Big Band tím pravým partnerem.

více

TopBand

Devítičlenná hudební skupina TopBand zaměřuje svůj repertoár na plesy, taneční zábavy a jiné společenské akce. Jejich prioritou je přinášet příjemnou atmosféru, dobrou náladu, skvělou zábavu a nevídaný hudební zážitek.

více

Jazzika

Jazzika - to je 100% živý jazz & swing stylová hudba na maturitní ples.

více

GURMANIA BAND

GURMANIA BAND - to je parta hudebních Gurmánů, kteří si vybrali za úkol bavit svou produkcí všechny, kteří si chtějí opravdu zatančit a dobře pobavit. Jejich energie čerpá z popové hudby, kterou přenáší do standardních a latinsko-amerických tanců.

více

Simply Cover Band

8-mi členná sehraná parta z Plzně složená z profesionálních muzikantů v čele se zpěvačkou Martinou Placrovou, známou z učinkování v muzikálech Les Miserables nebo Miss Saigon, nyní členkou souboru DJKT Plzeň.

více

Hudební skupina MEDIUM

Hudební skupina MEDIUM má mnohaleté zkušenosti s vystupováním na maturitních plesech. Obvyklé složení kapely pro plesové akce je čtyřčlenné a repertoár je široký.

více

Kapela GLOBUS

Kapela GLOBUS nabízí kvalitní a bohatý repertoár (více jak 250 skladeb), který se průběžně obnovuje a tvoří lákavou nabídku největších hitů české a zahraniční produkce v nejrůznějších stylech a žánrech.

více

Kapela MIDI

Kapela MIDI - to je profesionální přístup a vystoupení, které pobaví širokou vrstvu posluchačů. Repertoár (pop-rock) je složený především z cover verzí českých a zahraničních hitů.

více

Kapela NATRUC

Šestičlenná hudební skupina ze Severních Čech, působící po celé ČR. Zakládájí si na živé produkci a převážně českém repertoáru.

více

Kapela Sníh v džungli

Mladá kapela sedmi hudebníků z Pardubic, která žije hudbou a dokáže rozproudit leckterou společnost. Můžete se těšit na bicí, elektrickou a akustickou kytaru, housle, basu, flétnu, klavír, foukací harmoniku, saxofon a čtyři zpěváky s dlouholetou praxí, kteří vám zajistí příjemný poslech.

více

FANTASY music

Skupina profesionálů s mnohaletými zkušenostmi z domova i zahraničí. Mají široký repertoár, čítající cca 800 skladeb všech žánrů - uspokojí opravdu každého.

více

JENNY CZ

Kapela JENNY CZ zajistí kompletní celovečerní program, jehož součástí je show, ve které vám představí hvězdy naší i světové scény.

více

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info