TopBand

Devítičlenná hudební skupina TopBand zaměřuje svůj repertoár na plesy, taneční zábavy a jiné společenské akce. Jejich prioritou je přinášet příjemnou atmosféru, dobrou náladu, skvělou zábavu a nevídaný hudební zážitek.

Stálými členy kapely TopBand jsou finalisté Superstar Natalie Kubištová a Karol Komenda.

Repertoár kapely je velmi univerzální a flexibilní. Kromě průřezu českou i světovou populární hudbou a lidových písní, rádi uspokojí i ucho náročnějšího posluchače, preferujícího i hudbu swingovou či jazzovou. Taktéž vyhoví i tanečníkům lačnícím po standardních a latinskoamerických tancích.

Součástí nabídky kapely je vždy ozvučení sálu profesionální zvukovou aparaturou a na Vašem plese bude pokaždé přítomen zvukař, jehož služby můžete využít například během předtančení či dalšího programu plesu. K dispozici budete mít rovněž bezdrátové mikrofony pro moderátory, CD přehrávač a jakoukoliv další zvukovou techniku na níž se s kapelou předem domluvíte. Tyto služby jsou dodávány jako součást hudební produkce zdarma.

Cena vystoupení viz níže. V případě konání plesu v pondělí až čtvrtek je cena o 10% vyšší.

Doprava: do 80 km z Prachatic zdarma

Varianty Cena
čtyřhodinové vystoupení kapely 21 000 Kč
šestihodinové vystoupení kapely 23 500 Kč

Objednejte si službu TopBand

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info