MD company

Jsou dva nejrozšířenější typy maturantů: ti kteří se soustředí jen na řádné zapití zkoušky dospělosti a pak ti, kteří chtějí maturák jako zážitek na celý život. Pokud jsi právě v druhé skupině, potřebuješ kvalitní kapelu která ví kdy rozproudit, kdy uklidnit a hlavně umí pořádně zahrát.

Kapela je složená z profesionálních muzikantů zaměřených na hudbu všech stylů (převážně však pop, rock, dance, jazz), naším cílem je ale hrát moderně a energicky, abysme nebavili jenom tvoje rodiče a prarodiče, ale především tebe! Na video ukázku se můžete podívat ZDE.

Standardní sestava má pět členů v obsazení zpěv, kytara/saxofon, klávesy, baskytara a bicí. Pokud nemáš omezené finance a chceš aby to mělo "extra koule", přivezeme ještě dva dechaře navíc. A pokud je ples naopak komornější a rozpočet natažený, můžeme přijet pouze ve čtyřech s tím, že kytarista nebo klávesák zůstane doma.

Ve zkratce na každý problém existuje řešení a jsme ochotni vyjít vstříc, aby se tvoje energie mohla soustředit na jiné věci než výběr kapely.

Kde zahrajeme?
Orientujeme se převážně na západní polovinu ČR (jsme z Karlových Varů), takže Cheb, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice, Praha, Ústí nad Labem...V rámci standardního ceníku jsme ochotni cestovat do 200km od baráku s tím, že cesťák si počítáme až od 51. km od Varů. Nicméně pokud na nás trváš ale je to kousek dál, stejně se ozvi a zkusíme to vymyslet :)

Za kolik zahrajeme?
Standardní ples mezi 20:00 - 1:00 zahrajeme v pěti členech za 24 000 Kč. Cestu do 50 km od Karlových Varů si hradíme sami, dál už je to 5 kč/km.
Máš-li ale zájem o jinou než pětičlennou formaci, je to na delší debatu - požadavky, preference, zvuk... Je tam více proměnných, takže to už je na individuální nabídku.

  

Objednejte si službu MD company

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info