Hudební skupina MEDIUM

Hudební skupina MEDIUM má mnohaleté zkušenosti s vystupováním na maturitních plesech (např. Přelouč, Pelhřimov, Kostelec nad Orlicí, Horní Čermná, Dvůr Králové nad Labem, Kladno, Kostelec nad Orlicí, Praha, Pardubice, Hradec Králové, Nová Paka a v mnoha dalších městěch).

Obvyklé složení kapely pro plesové akce je čtyřčlenné a repertoár je široký. Držíme se osvědčeného tanečního pořádku tak, aby se dostalo na obvyklé plesové tance - waltz, blues, cha-cha, foxtrot, valčík, polka, tango, jive, rock´n´roll, slowrock, rumba, samba, twist, ale i letkiss, mazurka, zuzana...
Pokud atmosféra plesu samopohybem přechází v zábavu, reagujeme improvizovaným výběrem, abychom vyhověli měnící se atmosféře - pop-rock, rock, country, folk, lidovky, jazz.

Cena vystoupení zahrnuje špičkové ozvučení, poskytnutí aparatury pro pouštení podkladů a bezdrátového mikrofonu na moderování.

Působnost: celá ČR
Doprava: 11,5 Kč / km z Police nad Metují

Varianty Cena
šestihodinové vystoupení kapely 15 000 Kč
každá další hodina (maximálně 8 hodin) 2 000 Kč

Objednejte si službu Hudební skupina MEDIUM

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info