Flair show - Michal Novák

Flair show neboli barmanský free style vám na vaši akci nabízí profesionální barman Michal Novák. Michal se flairu věnuje již 5 let a za tu dobu se jeho show dokázala posunout až na světovou úroveň. Jako jediný freestylový barman v ČR absolvoval Las Vegas bar Academy. Vyhrál mnoho soutěží a účastnil se na více než 150 show po celé České republice. Získal mnoho ocenění jako například 2. vícemistr České republiky či King of the bartenders 2014.

A co vás tedy čeká? V barmanské show jde o neuvěřitelnou podívanou, kdy vzduchem létají láhve, alkohol zde rozhodně nechybí a celé je to dovršeno vyladěnými drinky, které je možné poté věnovat či vydražit do publika. Pro ještě větší pestrost je vám nabízena i varianta Ohnivé show a UV- show, kde jde především o práci s UV světlem. Celá show se pohybuje v rozmezí od 8 do 10 minut, ale zážitek rozhodně přetrvá ještě do následujícího roku! A pokud na vaší akci chybí úplná nabídka míchaných drinků, je možné vám zajistit i barový catering. Ten zahrnuje kompletní zajištění od dovozu vlastního mobilního baru až po návrh ideálního koktejlového lístku, který bude přesně pasovat na vaši akci. Lze také nabídnout v posledních letech velice rozšiřující se nabídku molekulárního cateringu. Vyzkoušejte gin-tonic želé na citrónovém chipsu, kaviár ala cosmopolitan nebo zmrzlinu v příchutích jako je piňa colada, mojito či sex on the beach. Neváhejte zpestřit vaši akci něčím zajímavým, efektním a velice originálním! Neváhejte si mě objednat!

Doprava: 3 Kč / km (z Kralup nad Vltavou)

Varianty Cena
Flair Show 5 000 Kč

Objednejte si službu Flair show - Michal Novák

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info