MAGIC Soukup - profesionální kouzelnická show

Přední český iluzionista MAGIC Soukup, který je držitelem několika cen z mezinárodních soutěží, vám předvede nezapomenutelnou show, při které se budou bavit všichni hosté vašeho plesu. Kouzelník MAGIC Soukup pro vaši třídu může připravit 5 - 15 min. kouzelnickou show, ve které diváci uvidí to nejlepší ze světa kouzel a iluzí.

Na výběr máte z několika programů: 

Sólové vystoupení kouzelníka ''MAGIC SHOW'' je 5 - 10 min. vystoupení s živými holubicemi, které kouzelník nejprve objevuje a poté je nechá najednou zmizet i s klecí. Na závěr vystoupení je připravené speciální kouzlo, buď s předem domluvenou osobou (třídní učitelka, ředitelka školy atd.) nebo s vybraným divákem. Při tomto kouzle nechá kouzelník za pomoci asistence vybrané osoby levitovat těžký dřevěný stůl.

Velká kouzelnická show s asistentkami ''ILLUSION SHOW'' je 5 - 10 min. vystoupení, ve kterém diváci uvidí řadu velkých kouzel, kterým se odborně nazývá iluze (velké krabice, levitace, mizení a objevování asistentek a další.) V tomto programu kouzelník spolupracuje se svým týmem asistentek, aby vám předvedl velkolepou show s řadou pyrotechnických efektů.

Zažijte na vlastní oči, kouzelnickou show zcela jinak. ''ÚNIK Z KAZAJKY'' je krátké vystoupení, ve kterém vám iluzionista předvede show plnou napětí a adrenalinu. Zavěšen několik metrů nad zemí a spoután do svěrací kazajky, bude mít jednu minutu, dostat se z nebezpečí, které mu hrozí po uplynutí stanoveného času. Tuto jedinečnou show, která nemá v České republice obdoby, můžete mít na svém plese i vy!

Jako speciální program vám můžeme připravit exkluzivní kouzlo ''OBJEVENÍ VIP OSOBY'' jako je např. třídní učitel, ředitel školy či maturantka, která bude číst proslov.

Reference:

  • Střední škola umělecká a řemeslná 
  • Vysoká škola Karolova v Praze
  • Střední škola zdravotnická Svitavy
  • Střední škola Moravská Třebová
  • a spoustu dalších...

Neváhejte a obohaťte svůj maturák profesionální kouzelnickou show, kterou vám rádi upravíme dle vašich požadavků a přání.

Působnost: Celá ČR
Doprava: 3 Kč / Km z Prahy, doprava v rámci Prahy je zdarma

Varianty Cena
Sólové vystoupení kouzelníka 4 500 Kč
Vystoupení s asistentkami 6 000 Kč
Únik z kazajky 5 000 Kč

Objednejte si službu MAGIC Soukup - profesionální kouzelnická show

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info