Pavel Janovský

"Ahoj maturanti, na úvod bych se rád představil. Jmenuji se Pavel Janovský. Ptáte se, jak jsem se stal profesionálním moderátorem a DJ? Mikrofonu jsem se poprvé chopil při moderování tomboly na mém maturitním plese v roce 2008. To byl zřejmě ten okamžik, který mě utvrdil v tom, že za mikrofon patřím. Bavit lidi je jednoduše má práce i můj koníček."

Pavel Janovský má zkušenosti s moderováním velkého množství firemních akcí (např. pro firmy Metrostav, CS Cargo, Tesco atd.), svateb a samozřejmě maturitních plesů. Moderoval nejprestižnější událost plesové sezony 2017/18 - Maturák roku 2018. Jako profesionální moderátor ví, že se moderování neobejde bez zkušeností, smyslu pro humor a dobře zvolených slov, které nezůstanou bez odezvy. A také bez zábavy, která je spojená s každou akcí, kterou Pavel moderuje.

Pavel se na vašem plese postará nejen o moderování, ale také o diskotéku po půlnoci. Jako profesionální DJ má široký repertoár a ušitý na míru jednotlivým událostem.

Působnost: celá ČR
Cena: Dohodou (od 13000 Kč)

 

Objednejte si službu Pavel Janovský

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info