head man

Účinkující

Moderátor na ples

Nejdůležitější postavou maturitního plesu, samozřejmě kromě samotných maturantů, je moderátor plesu, který provádí hosty celým večerem a to od začátku plesu až do jeho ukončení nebo do půlnočního překvapení. Moderátor maturáku by měl být příjemným a duchaplným společníkem v průběhu celého plesu. Správně zvolený moderátor může z plesu udělat nezapomenutelnou záležitost

více

Kapela na ples

Hudba k maturitnímu plesu neodmyslitelně patří. Nejčastější volbou maturantů je právě kapela, která provází hosty plesu po celý večer a stará se o zábavu v jeho průběhu. Kapela na maturák by měla mít minimálně 4 členy a nejlépe by s sebou měla přivést i vlastní ozvučení (reproduktory). V repertoáru kapely by se měly objevovat písničky pro všechny věkové kategorie, aby muzika bavila jak mladé, tak i starší hosty.

více

Vystoupení na ples

Program maturitního plesu je vhodné zpestřit zábavným či jiným vystoupením, které na krátkou dobu zabaví návštěvníky plesu. Může se jednat o vystoupení jednotlivce nebo celé skupiny, důležité je, aby představení zabavilo, ohromilo nebo zaujalo většinu hostů napříč věkovými kategoriemi. Těchto představení v průběhu večera může být několik, avšak více než tři vystoupení nedoporučujeme.

více

Fotograf na ples

Vzpomínky na maturitní ples jsou jedněmi z nejkrásnějších vzpomínek z celého studentského života. Nejjednodušším způsobem, jak si tyto krásné vzpomínky oživit, je shlédnutí fotografií, které zachycují tyto okamžiky. Proto je velmi důležitá správná volba fotografa. Fotograf na maturák by měl být přítomen již před začátkem plesu, aby mohl zachytit vrcholení příprav plesu a opouštět ples by měl až po půlnoci.

více

Kameraman na ples a maturitní video

Natáčení maturitního plesu se stalo v posledních letech již zvykem. Fotografie vám pomohou oživit vzpomínky z maturitního plesu, avšak pouze video z maturáku vám pomůže opět prožít úžasnou atmosféru vašeho večera. Aby bylo video z maturitního plesu kvalitní, je potřeba vybrat správného kameramana. Kameramani vám mohou natočit kromě samotného plesu také maturitní video, které se promítá v průběhu plesu.

více

Salony - maturitní šaty

Každá maturantka se chce na svém maturitním plese cítit jako krásná princezna a jedním z nepostradatelných prostředků, kterým toho může dosáhnout, jsou maturitní šaty. Výběr správných maturitních šatů zabere většinou velké množství času. Trochu času jsme vám ušetřili a vybrali jsme pro vás salony, v nichž si můžete zakoupit, vypůjčit nebo nechat ušít na míru plesové šaty, které budou přesně podle vašich představ.

více

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info